Producenci
Nasze certyfikaty

Kratki PRO – wkłady do kominka polecane przez profesjonalistów 

Dobrze dobrany wkład kominkowy to gwarancja bezpieczeństwa. Kupując oryginalne i atestowane urządzenia masz pewność, że możesz je pozostawić bez nadzoru. Kratki PRO to produkty, które polecane są przez profesjonalistów. To kominki, które przeszły rygorystyczne testy i spełniają wszelkie wymagane normy. Cechują się wysoką jakością materiałów, z których zostały wykonane. To również nowoczesne rozwiązania technologiczne, stworzone z myślą o Twoim bezpieczeństwie i komforcie. 

Profesjonalne wkłady to maksymalne wykorzystanie energii

W naszej ofercie znajdziesz wkłady kominkowe firmy Kratki PRO, które zostały stworzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Nasze urządzenia zostały wykonane z wysokogatunkowej stali, dzięki czemu są niezwykle odporne. Cechują się efektywniejszym spalaniem i utrzymywaniem energii. Solidne spawy gwarantują doskonałą szczelność. Wszystkie te elementy zostały wyprodukowane tak, aby były bezpieczne, trwałe i ekonomiczne.

Linia PRO to produkty polecane przez Profesjonalistów, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy ekologiczne. Wykonane są z doskonałej jakości materiałów, 
a zastosowane w nich rozwiązania technologiczne są na najwyższym światowym poziomie.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl