Filtruj produkty
Producent

W starodawnym kominku linię ognia można obserwować jedynie od strony frontowej. Takie ograniczenie nie występuje w przypadku biokominków narożnych – skaczące płomienie są widoczne również od boku. Biokominki narożne szczególnie dobrze prezentują się w nowoczesnych wnętrzach, ale mogą wzbogacić również salon urządzony w stylu klasycznym. W iKominki.pl proponujemy szeroki wybór biokominków narożnych – sprawdź, jakie modele możesz u nas zamówić.

 

Biokominki narożne

Biokominek DELTA 1200 lewy z certyfikatem TÜV  Biokominek DELTA 1200 lewy z certyfikatem TÜV
Producent: Kratki
Cena:

2 350,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Biokominek DELTA 1200 prawy z certyfikatem TÜV   Biokominek DELTA 1200 prawy z certyfikatem TÜV
Producent: Kratki
Cena:

2 350,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Biokominek DELTA 600 lewy z certyfikatem TÜV Biokominek DELTA 600 lewy z certyfikatem TÜV
Producent: Kratki
Cena:

1 520,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Biokominek DELTA 600 prawy z certyfikatem TÜV Biokominek DELTA 600 prawy z certyfikatem TÜV
Producent: Kratki
Cena:

1 520,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Biokominek DELTA 700 lewy z certyfikatem TÜV  Biokominek DELTA 700 lewy z certyfikatem TÜV
Producent: Kratki
Cena:

1 690,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Biokominek DELTA 700 prawy z certyfikatem TÜV Biokominek DELTA 700 prawy z certyfikatem TÜV
Producent: Kratki
Cena:

1 690,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Biokominek DELTA 900 lewy z certyfikatem TÜV  Biokominek DELTA 900 lewy z certyfikatem TÜV
Producent: Kratki
Cena:

2 020,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Biokominek DELTA 900 prawy z certyfikatem TÜV   Biokominek DELTA 900 prawy z certyfikatem TÜV
Producent: Kratki
Cena:

2 020,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Biokominek narożny – elegancki i nowoczesny

Solidna rama frontowa w kolorze czarnym i geometryczne kształty – biokominki narożne wyróżniają się minimalistycznym designem, co sprawia, że uwaga koncentruje się na płomieniach. Ten typ biokominka jest przeznaczony do zabudowy we wnęce. W iKominki.pl proponujemy zarówno biokominki narożne prawe, jak i biokominki narożne lewe o różnych wymiarach. Dzięki temu możliwe jest dobranie takiego biokominka, który będzie dopasowany do specyfiki urządzanego wnętrza. Wszystkie dostępne modele posiadają znak zgodności TÜV – to produkty sprawdzone pod kątem technicznym, których użytkowanie jest bezpieczne.

Biokominki narożne – inaczej niż biokominki portalowe – mogą być wyposażone w szybę. To dodatkowe zabezpieczenie, które może być istotne z perspektywy niektórych nabywców. Ponieważ konstrukcja biokominka narożnego została zaprojektowana z myślą o jego montażu na pewnej wysokości, to linia ognia znajduje się wyżej niż w tradycyjnym kominku czy biokominku portalowym. W konsekwencji urządzenie to świetnie nadaje się do aromaterapii – wystarczy umieścić ulubiony olejek w naczyniu odpornym na wysoką temperaturę.

W iKominki.pl możesz zamówić:

 • biokominek narożny z jednym pojemnikiem na biopaliwo – to popularne biokominki, a linia ognia zależy od wielkości pojemnika na biopaliwo;
 • biokominek narożny wyposażony w dwa pojemniki na biopaliwo – rzadziej spotykane rozwiązanie, które jednak skutecznie przykuwa uwagę;
 • dodatki do biokominków narożnych – biopaliwo, pojemniki do biokominków czy drewienka ceramiczne służące do udekorowania paleniska.

Proste w montażu i obsłudze biokominki narożne

Biokominki narożne – podobnie jak pozostałe biokominki do zabudowy – są proste w montażu i łatwe w eksploatacji. W iKominki.pl proponujemy modele, które można zamontować na dwa sposoby:

 • biokominek narożny do zawieszenia na ścianie – wystarczy użyć kołków montażowych (są one dostarczane wraz z wybranym modelem);
 • biokominek narożny przeznaczony do zabudowy w ścianie lub wnęce – konieczne jest wcześniejsze przygotowanie miejsca, w którym biokominek zostanie umieszczony.

Wielu właścicieli mieszkań czy domów nieprzypadkowo decyduje się na drugie rozwiązanie – biokominek narożny osadzony w ścianie prezentuje się po prostu świetnie. Co więcej, można go wykorzystać, aby optycznie odseparować pomieszczenia o różnych funkcjach, np. kuchnię od jadalni czy aneks kuchenny od strefy relaksu (salon). Jednocześnie nie ma konieczności podłączenia biokominka do przewodów kominowych.

Szybki i prosty montaż to nie wszystkie zalety biokominków narożnych. Kolejną cechą biokominka jest jego nieskomplikowana obsługa. Szczegółowe informacje znajdują się w instrukcji obsługi, ale aby cieszyć się ogniem biokominka narożnego, wystarczy tylko – po jego montażu – uzupełnić zbiornik na biopaliwo. Wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa i chłonny wkład ułatwiają użytkowanie biokominka.

W klasycznym kominku efektem ubocznym procesu spalania paliwa jest popiół. Ten problem nie występuje w przypadku biokominków. Użytkownik nie musi kupować akcesoriów do czyszczenia paleniska, ani też pamiętać o regularnym usuwaniu popiołu. To duża wygoda doceniana przez wielu nabywców.

Wybierz biokominki narożne z oferty iKominki.pl!

Chcesz mieć w swoim domu nastrojowy element dekoracyjny? Wybierz biokominki narożne. Ich obecność w pomieszczeniu ma wymiar nie tylko estetyczny – biokominek to również źródło ciepła. Rozpalenie biokominka pozwala podnieść temperaturę w salonie czy sypialni o kilka stopni C, co jest szczególnie pożądane z chłodne wieczory. Potrzebujesz pomocy technicznej? Zapraszamy do kontaktu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Pekaes) już od 150,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Logo Tpay
Sklep internetowy Shoper.pl